Finans

Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Kredi çekmenin ilk koşullarından birisi belgeleri tamamlamaktır. Her banka, genel manada birbirine benzer belgeleri istemektedir. Bu tip belgelerin tamamlanması ile beraber kredi çekme işlemleri de kolay olur. Ancak belge tamamlama noktasında sorunu olan kişiler vardır.

Örneğin geliri olmayan ancak bir şekilde paraya ihtiyaç duyan şahıslar mevcuttur. Böyle insanlar için bankalar özel bir kredi vermektedir. Bu noktada belgesiz kredi veren bankalar sayesinde hiçbir belge ibraz etmeden kredi başvurunuzu başarılı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi 48 ayı bulan vade ile verilmektedir. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı ya da internet üzerinden başvuruda bulunmak mümkündür. Teb Gelir Belgesiz Kredi 12.500 TL limitlidir. Başvuru için 4466’ya kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Bu şekilde krediden faydalanmak mümkündür. Pratik kredi olarak da bilinen bu kredi birçok farklı avantajı ile dikkat çekmektedir. Enpara Gelir Belgesiz Kredi ihtiyaç kredisi başlığı altında müşterilere verilir. Aylık faiz oranı ise yüzde 2.07 olarak belirlenmiştir. Maksimum olarak 50 bin TL limitlidir. Vade sayısı ise 48’dir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi 55 bin TL gibi bir limite sahiptir.

Çalışmayana Kredi Veren Banka

Çalışmayana Kredi Kartı Veren Bankalar böyle bir hizmeti genellikle internet ya da mobil üzerinden yapılan başvurularda vermektedir. Bu anlamda gelirsiz bir biçimde kredi kartı alınabilir. Ancak banka sizden ek belgele talep edebilmektedir.

Bu şekilde kredi kartı sahibi olmak mümkündür. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar kefil talebinde bulunabilirler. Bu durum oldukça normaldir. Kefil göstererek kredi alınabilir. Ayrıca bir başka opsiyon daha söz konusudur. Bu durum, ipotek olarak ifade edilmektedir. İşsizlere Kredi Veren Bankalar arasında Yapı ve Kredi Bankası, Finansbank, TEB, İş Bankası, Akbank, Anadolu Bank, Odeabank, Ziraat Bankası gibi kurumlar yer alır. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018 senesi içinde bu şekilde güncellenmiştir.

Bu listedeki bankalar aracılığı ile kredi başvurunuzu son derece hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi veren bir kurumdur. Buna göre bir limit belirlenmiştir. Bu limit çerçevesinde işlem yapmak son derece kolay olacaktır. İş Bankası Kredi Başvurusu Sms ile mümkündür. Buna göre bankanın 4402 numaralı hattına kredi talep ettiğinize dair bir kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede rahatlıkla kredi alımı yapılabilir. İş Bankası Kredi Başvurusu Sorgulama işlemleri için resmi siteye girmek şarttır.

Sitede yer alan referans ile sorgulama ve kimlik numarası ile sorgulama gibi iki farklı bölüm vardır. Bunlardan istediğinizi kullanarak yapmış olduğunuz kredi başvurusunun son durumunu görebilirsiniz. İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Veriyor Mu sorusuna evet yanıtını vermek mümkündür.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu online olarak yapılabilir.  Finansbank Kredi Başvurusu Sms ile çok basittir. Bunun için yapılması gereken şey ise çok basittir. TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a yollamalısınız. Bunun sonrasında banka çok kısa bir süre içinde size dönüş yapacaktır.

Böylelikle kredi başvuru işlemi başarılı bir biçimde tamamlanmış olacaktır.  Finansbank Kredi Başvurusu Internetten de mümkündür. Buna göre online şube üzerinde online olma şartı söz konusudur. Bankanın müşterisi olan kişiler kullanıcı adlarının yanı sıra şifrelerini de bu anlamda kullanabilirler. Böylelikle başvuru tamamlanabilir. Finansbank Kredi Hesaplama işlemleri çok zaman almaz. Bunun için mutlaka hesaplama bölümünü kullanmalısınız. Bu bölüm üzerinde doldurulması gereken bir takım yerler vardır.

Bunların başında ise kredi türü gelmektedir. Ayrıca çekilecek miktar da yazılmalıdır. Daha sonra ne kadarlık bir geri ödeme olduğunu görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank Kredi olanakları çok fazladır. Her kredi için farklı bir faiz oranı belirlenmiştir. Taşıt ve konut kredisinin yanı sıra daha farklı kredi türleri de söz konusudur. Bunların içinde ihtiyaç kredisi de vardır. Odeabank Kredi Başvurusu işlemlerini çok farklı şekilde yapabilirsiniz. Odeabank 8444 Kredi başvuru yöntemi en çok tercih edilen yollardan birisidir.

TC kimlik numarasını yazıp yolladıktan sonra kredi başvuru işlemi başarılı bir biçimde tamamlanabilmektedir.

Odeabank Teknoloji Kredisi cep telefonu ve benzeri cihazları satın alabilmek için verilmektedir. Buna göre kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu birkaç farklı yöntemle yapılabilmektedir. Buna göre banka şubesine giderek başvuru oluşturabilirsiniz. Bir diğer başvuru yolu ise mobil şeklindedir. Cep telefonu veya tablete kurmuş olduğunuz bankacılık yazılımı ile talep gerçekleştirilebilir. İnternet sitesi ve internet bankacılığı gibi alternatifler de söz konusudur. Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Sms ile yapılabilir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına TC kimlik numarası ile beraber, gelirinizi ve çekmek istediğiniz kredi miktarını yazarak, 4747 numaralı hatta hemen gönderebilirsiniz. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapıldıktan sonra banka en kısa süre içinde size geri dönüş yapacaktır.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler arasında başvuru formu söz konusudur. Bunun yanı sıra nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir ve sigorta belgesi de ibraz edilmelidir.

Bu şekilde tüm belgeleri tamamladıktan sonra kredinizi çekebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 senesinde müşterilerin en çok dikkatini çeken ve en çok başvurunun yapıldığı bankalardır. Buna göre bankalar arasında TEB bulunmaktadır. Kefil istemeyen bir diğer banka ise Aktif Bank olarak bilinmektedir. Katar Bankası olarak QNB de müşterilerinden kredi için bir kefil talebinde bulunmaz. Kolay Kredi Veren Bankalar olarak da bilinen bu kurumlar üzerinden kredi alabilmek için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bu şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirmek çok zor olmayacaktır. Denizbank Kefilsiz Kredi cebimde kredi ismi ile de bilinmektedir. Bu kredi 55 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra hem kefil hem de evrak gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede kolaylıkla kredi kullanımı mümkün olacaktır.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi 50000 TL üzerinden birçok bankanın vermiş olduğu bir kredi tipidir. Buna göre faiz oranları bankalara göre değişiklik göstermektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank Kredi noktasında farklı opsiyonlar sunan bir kurumdur. Buna göre bankanın vermiş olduğu krediler arasında ihtiyaç kredisi en dikkat çekici olanıdır. Bunun yanı sıra araba almak için de kredi başvurusu yapılabilir. Konut ve diğer kredi türleri de aktiftir.

Akbank Kredi Başvurusu Sms ile çok kolay olmaktadır. Kredi çekmek ve başvurunuzu tamamlamak için mesaj yolu ile 4425 numaralı hatta gönderim yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılan bir işlemden sonra bankanın size geri dönüşü çok hızlı olacaktır. Akbank Anında Kredi bu şekilde alınabilir.

Bunun yanı sıra Akbank Kredi Hesaplama işlemlerinin yapılabilmesi için internet sitesi üzerinden bir hesaplama aracını devreye sokmuştur. Bu bölümü kullanmak çok basittir. İlk etapta hangi krediyi çekmek istediğinizi belirtmelisiniz.

Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi gibi opsiyonlar söz konusudur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir