Yaşadığımız ve yaptığımız her şeyi bir adım daha ileriye taşımak hayatımdaki en önemli felsefem olmuştur. O zamanın küçük oyunlarında, ilk okul yıllarımda ve günümüze kadar her konuda bunu gaye olarak belirledim. Şimdi ise 7 yıl boyunca çalıştığım ve bünyesinde devam ediyor olduğum özel bir şirkette Veri Analisti olarak görev almaktayım. Burada edindiğim her bilgi sayesinde basamakları tırmanmayı, günlük olarak kullandığım Excel ’in artık basit bir hesap makinesi olarak bana yetmediğini, Microsoft Ofis’in bu işlevli Elektronik Tabloyla ilgili neler yapılabileceği potansiyelini keşfettiğimden bu yana kendimi Excel ’in sihirli atmosferinden alamaz oldum. Bu sayede çocukluğumdan bu yana gaye edinmiş olduğum felsefemi devam ettirerek Excel ’i İleri Düzey Seviye’ de kullanmak istedim. Fakat öğrendiğim bu bilgilerin sadece bende kısıtlı kalması da hoşuma gitmedi açıkçası.

Bilginin paylaştıkça güzel olmasının en güzel kanıtını yaşıyorum. Öğrendiklerimi ve tecrübelerimi önce şirket bünyesinde paylaşarak ofis içinde tüm çalışanlara destek olarak, sonrasında ise iş hayatında bize kazandıracağı zamanı fark ederek bilgimi paylaşmanın daha da eğlenceli hale geldiğini gördüm. Şimdi ise bu bilgileri siz değerli okurlarım ile paylaşarak tecrübemi ve mutluluğumu paylaşıyorum. Umarım hayatınızda bir nebze olsun sizlere faydalı olabilecek bu güneş sayesinde mutluluğumu daim edebilirim.

Okumak için değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.Bu zamanı telafi edebilmek adına sizlere Excel ’de zaman kazandırmayı planlıyorum. Bloğumu takip etmeye devam ediniz .)

Sevgi ve Saygılar…

Erker Birör

Hakkımda